James Coignard olja

James Coignard olja
James Coignard olja
James Coignard olja
James Coignard olja
James Coignard olja
James Coignard olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): "Le petit jardin", signerad J Coignard, olja på duk, 30x60 cm

447849

2017-03-19