Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
THEODOR EICHLER (1868-1946): "Der Sklavin Los", signerad Eichler, bron, monterad på stensockel, total höjd ca 29 cm
Sockeln med smärre nagg och ytslitage
447887
2017-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här