Theodor Eichler brons 3 D

Theodor Eichler brons 3 D
Theodor Eichler brons 3 D
Theodor Eichler brons 3 D
Theodor Eichler brons 3 D
Theodor Eichler brons 3 D
Theodor Eichler brons 3 D
Theodor Eichler brons 3 D
Theodor Eichler brons 3 D

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THEODOR EICHLER (1868-1946): "Der Sklavin Los", signerad Eichler, bron, monterad på stensockel, total höjd ca 29 cm

Sockeln med smärre nagg och ytslitage

447887

2017-03-20