Ljusstakar rokokostil silver

Ljusstakar rokokostil silver
Ljusstakar rokokostil silver
Ljusstakar rokokostil silver
Ljusstakar rokokostil silver
Ljusstakar rokokostil silver
Ljusstakar rokokostil silver
Ljusstakar rokokostil silver
Ljusstakar rokokostil silver
Ljusstakar rokokostil silver
Ljusstakar rokokostil silver
Ljusstakar rokokostil silver
Ljusstakar rokokostil silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-talets mitt, rokokostil, för 3 ljus vardera, svenska importstämplar, höjd 23,5 cm

Bottenplatta i nysilver med gravyr, lösa ljusmanchetter i nysilver

447891

2017-03-15