Ljuskrona 1960-tal

Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal
Ljuskrona 1960-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSKRONA, 1960-tal, troligen Venini, Italien, stomme i mässing behängd med stavformade prismor, höjd ca 105, diameter 42 cm

Nagg förekommer

447901

2017-03-15