Orientmatta Kelim ca 372 x 304

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Kelim, Anatolien, old/semiantik, ca 372 x 304 cm

Bruksslitage, mindre skador och hål, ena sidan blekt

447924

2017-03-17