Anjou oljemålning

Anjou oljemålning
Anjou oljemålning
Anjou oljemålning
Anjou oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

G ANJOU (1900-tal): Segelfartyg till havs med svensk flagg, signerad G Anjou, olja på duk, ca 80x100 cm

Lagning

447929

2017-03-15