Hjalmar Sandberg oljemålning

Hjalmar Sandberg oljemålning
Hjalmar Sandberg oljemålning
Hjalmar Sandberg oljemålning
Hjalmar Sandberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJALMAR SANDBERG (1847-1888): Motiv från svenkt kustlandskap (möjligen Lidingö) signerad Sandberg 81 samt angivelse av motiv (svårtydd text) olja på duk,
ca 20 x 30 cm

447950

2017-03-15