Industristol

Industristol
Industristol
Industristol
Industristol
Industristol
Industristol
Industristol
Industristol

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INDUSTRISTOL, Verkstads Aktiebolaget Lindqvist, Motala, 1950-tal, klädsel i konstskinn med armlän i massiv teak, sitthöjd ca 43 cm

Patina, slitage

447954

2017-03-15