Bankfackslådor

Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BANKFACKSLÅDOR, 4 st., 1900-talets mitt, svartlackerad plåt, med draghandtag, höjd ca 19 cm, 43x29 cm

Slitage, rost

447959

2017-03-15