Göran Malmvall tillskriven matbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, tillskriven, matbord, kallstämplad Svensk Fur, 1900-talets andra hälft, furu, höjd ca 75, 180x76,5 cm

Bruksslitage

447964

2017-03-15