Bankfackslådor

Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BANKFACKSLÅDOR, 6 st., 1900-talets mitt, svartlackerad plåt, med draghandtag, av varierande storlek

Slitage, rost

447969

2017-03-15