Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERICA HÖGLUND, Målerås, skål i blå toner, signerad "Erica Höglund Målerås Glasbruk Atelier", diameter ca 22 cm
Lätta repor invändigt
447971
2017-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här