Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ERICA HÖGLUND, Målerås, skål i blå toner, signerad "Erica Höglund Målerås Glasbruk Atelier", diameter ca 22 cm
Zustandsbeschreibung
Lätta repor invändigt
447971
2017-03-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner