Erica Höglund Målerås

Erica Höglund Målerås
Erica Höglund Målerås
Erica Höglund Målerås
Erica Höglund Målerås
Erica Höglund Målerås
Erica Höglund Målerås

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ERICA HÖGLUND, Målerås, skål i blå toner, signerad "Erica Höglund Målerås Glasbruk Atelier", diameter ca 22 cm

Zustandsbeschreibung

Lätta repor invändigt

447971

2017-03-15