Bordsdekoration 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSDEKORATION, 1800-talets andra hälft, förgylld metall, bladformationer i grönt glas, i form av vinranka, höjd ca 63 cm

Tre blad saknas

447972

2017-03-17