Bankfack Rosengrens
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BANKFACK, Rosengrens, Göteborg, Sweden, 3 fack, lackerad plåt, numrerade, etikettmärkt, höjd 188, 70x50 cm, nyckel finns, 2 nycklar saknas, låsta fack
Slitage, 2 fack saknar nycklar samt är låsta
447983
2017-03-15