Bankfack Rosengrens

Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BANKFACK, Rosengrens, Göteborg, Sweden, 3 fack, lackerad plåt, numrerade, etikettmärkt, höjd 188, 70x50 cm, nyckel finns, 2 nycklar saknas, låsta fack

Kuntoraportti

Slitage, 2 fack saknar nycklar samt är låsta

447983

Päivämäärä:

2017-03-15