Bankfack Rosengrens
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BANKFACK, Rosengrens, Göteborg, Sweden, 3 fack, lackerad plåt, numrerade, etikettmärkt, höjd 188, 70x50 cm, nyckel finns, 2 nycklar saknas, låsta fack
Kuntoraportti
Slitage, 2 fack saknar nycklar samt är låsta
447983
Päivämäärä:
2017-03-15