Fat Bolin emalj

Fat Bolin emalj
Fat Bolin emalj
Fat Bolin emalj
Fat Bolin emalj
Fat Bolin emalj
Fat Bolin emalj
Fat Bolin emalj
Fat Bolin emalj

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JULIANA PFEIFFER, fat, WA Bolin, emalj på koppar, monogramsignerad JP, visar figurscener inom gruvnäringen, märkt WA Bolin Made in Sweden, ca

Obetydliga skador

447984

2017-03-17