Bankfack Rosengrens
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BANKFACK, Rosengrens, Göteborg, Sweden, 16 fack, lackerad plåt, numrerade, etikettmärkt, höjd 188, 33x50 cm
Kuntoraportti
Slitage
447986
Päivämäärä:
2017-03-15