Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BANKFACK, Rosengrens, Göteborg, Sweden, 13 fack, lackerad plåt, numrerade, etikettmärkt, höjd 188, 33x50 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
447988
2017-03-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner