Bankfack Rosengrens

Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens
Bankfack Rosengrens

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BANKFACK, Rosengrens, Göteborg, Sweden, 13 fack, lackerad plåt, numrerade, etikettmärkt, höjd 188, 33x50 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

447988

2017-03-15