Stolar allmoge

Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 6 st., allmoge, 1900-tal, drickamålade med kurbits och monogram, sitthöjd ca 45, bredd ca 39,5 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

448016

2017-03-15