Kudde flamskteknik

Kudde flamskteknik
Kudde flamskteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

KUDDE, flamskteknik, dekor av Marie bebådelsemotiv och blommor, Skåne, 1900-tal, ca 52 x 46 cm

Visst slitage

448019

2017-03-17