Kudde flamskteknik

Kudde flamskteknik
Kudde flamskteknik
Kudde flamskteknik
Kudde flamskteknik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KUDDE, flamskteknik, dekor av papegoja och blommor, Skåne, 1800/1900-tal, ca 58 x 43 cm

Slitage, blekta färger, skador/lagningar

448021

2017-03-17