Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KONSOLER, 1 par, POSTAMENT, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, höjd ca 45 resp 17 cm
Postamentet skevt, smärre skador, en konsol med medföljande mindre lös del
448022
2017-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här