Konsoler postament skuret trä

Konsoler postament skuret trä
Konsoler postament skuret trä
Konsoler postament skuret trä
Konsoler postament skuret trä
Konsoler postament skuret trä
Konsoler postament skuret trä
Konsoler postament skuret trä
Konsoler postament skuret trä
Konsoler postament skuret trä
Konsoler postament skuret trä
Konsoler postament skuret trä
Konsoler postament skuret trä

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KONSOLER, 1 par, POSTAMENT, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, höjd ca 45 resp 17 cm

Postamentet skevt, smärre skador, en konsol med medföljande mindre lös del

448022

2017-03-17