Gästabudsscen med kortspelande figurer oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gästabudsscen med kortspelande figurer, olja på duk, ca cm

Krackeleringar, duklagning

448048

2017-03-17