Thor Fagerkvist oljemålning

Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOR FAGERKVIST (1884-1960): Blomsterstilleben, signerad och daterad Thor 49, olja på duk, ca 41x33 cm

448054

2017-03-17