Koppartunna

Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPARTUNNA, 1800/1900-tal, handtag på sidorna, förtenad, höjd ca 81, diameter 55 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

448063

2017-03-15