Bestick silver Chippendale
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BESTICK., 19 dlr, silver, modell Chippendale, GAB, 1950/60-tal, olika årstämplar, bestående av: 9 bordskedar, 10 te-/efterrättsskedar, längd 18 resp. 14 cm, vikt ca 537g
Repor och gravyr
448071
2017-03-17