Köksbänkar

Köksbänkar
Köksbänkar
Köksbänkar
Köksbänkar
Köksbänkar
Köksbänkar
Köksbänkar
Köksbänkar
Köksbänkar
Köksbänkar
Köksbänkar
Köksbänkar

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KÖKSBÄNKAR, 2 st., 1900-talets början, skiva i sten, furu, 7 lådor i vardera bänk, svärtade dragknoppar, höjd ca 74, 117x43 cm

Skiva med nagg/ sprickor, ytskador

448075

2017-03-20