Prakturnor i keramik Rörstrand

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PRAKTURNOR, 1 par, 1800-talets andra hälft, Rörstrand, majolika, hänklar i form av drakar, dekor av maskaroner, höjd ca 59 cm

krackelyr

448081

2017-03-19