Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, urtavlan märkt Eric Wasberg, lös sockel, rakform, betsad furu, urthöjd ca 220 cm, lod och pendel finns
Slitage, skador
448083
2017-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här