Golvur Eric Wasberg

Golvur Eric Wasberg
Golvur Eric Wasberg
Golvur Eric Wasberg
Golvur Eric Wasberg
Golvur Eric Wasberg
Golvur Eric Wasberg

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GOLVUR, urtavlan märkt Eric Wasberg, lös sockel, rakform, betsad furu, urthöjd ca 220 cm, lod och pendel finns

Kuntoraportti

Slitage, skador

448083

Päivämäärä:

2017-03-20