Golvur Eric Wasberg
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GOLVUR, urtavlan märkt Eric Wasberg, lös sockel, rakform, betsad furu, urthöjd ca 220 cm, lod och pendel finns
Kuntoraportti
Slitage, skador
448083
Päivämäärä:
2017-03-20