Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MICHAIL CHEMIAKIN (Ryssland, född 1943), figurkomposition, signerad M Chemiakin, numrerad 128/225, ca 44 x 50,5 cm
448112
2017-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här