Michail Chemiakin färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MICHAIL CHEMIAKIN (Ryssland, född 1943), figurkomposition, signerad M Chemiakin, numrerad 128/225, ca 44 x 50,5 cm

448112

2017-03-19