Lanterna

Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LANTERNA, tidigt 1900-tal, bemålad metall samt glas, höjd ca 60 cm

Senare bemålning, slitage

448123

2017-03-17