Sven Lidberg 2 färglitografier

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): (2) Kock och servitris samt Den gyldene Freden, signerade Sven Lidberg, 159/270 respektive EA, ca 25 x 18 respektive 28 x 11 cm

448143

2017-03-19