Cabaré Kina

Cabaré Kina
Cabaré Kina
Cabaré Kina
Cabaré Kina
Cabaré Kina
Cabaré Kina

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CABARÉ, emalj, Kina, 1900-tal, 9 dlr., polykrom dekor av figurscener, i etui, diameter ca 40 cm

Slitage, färgbortfall

448153

2017-03-17