Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JORGE KRALLIS (född 1937): (2), Puss samt Vovvov, signerade Krallis och numrerade 200/200 respektive 26/295, färgetsningar, 29,5 x 24,5 cm respektive 19,5 x 17,5 cm
448155
2017-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här