Jorge Krallis 2 färgetsningar

Jorge Krallis 2 färgetsningar
Jorge Krallis 2 färgetsningar
Jorge Krallis 2 färgetsningar
Jorge Krallis 2 färgetsningar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JORGE KRALLIS (född 1937): (2), Puss samt Vovvov, signerade Krallis och numrerade 200/200 respektive 26/295, färgetsningar, 29,5 x 24,5 cm respektive 19,5 x 17,5 cm

448155

2017-03-19