Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FISKGRYTA, Dorre, 1900-talets slut, koppar, insats i rostfritt stål, beslag i mässing, stämplad Dorre, lockknopp i form av fisk, höjd ca 14, 48x17 cm
448160
2017-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här