Ken Keeley färgoffset meed blyertsteckning
Valmis
2017-03-17
448181
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KEN KEELEY (USA född 1946), Times square, signerad och numrerad Ken Keeley R36/50, färgoffset med blyertsteckning, 58x72 cm (blyertsteckningen 5,5x11 cm)