Ken Keeley färgoffset meed blyertsteckning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KEN KEELEY (USA född 1946), Times square, signerad och numrerad Ken Keeley R36/50, färgoffset med blyertsteckning, 58x72 cm (blyertsteckningen 5,5x11 cm)

448181

2017-03-17