Skedar silver 1700-tal

Skedar silver 1700-tal
Skedar silver 1700-tal
Skedar silver 1700-tal
Skedar silver 1700-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATSKEDAR, 1 par, silver, Johan Lund, Göteborg 1784, längd ca 21 cm

Slitage, frånsidor med ristade monogram

448190

2017-03-17