Fernand Legér
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FERNAND LEGÉR (1881-1955) efter: "Le Paravent", original litografi, numrerad i blyerts 28/300, Maeght blindstämpel. Maeght Editeur, Paris, litografi, bladmått 33,5x43 cm
Oramad, något gulnad, smärre hörnveck
448202
2017-03-17