Fernand Legér

Fernand Legér
Fernand Legér

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FERNAND LEGÉR (1881-1955) efter: "Le Paravent", original litografi, numrerad i blyerts 28/300, Maeght blindstämpel. Maeght Editeur, Paris, litografi, bladmått 33,5x43 cm

Oramad, något gulnad, smärre hörnveck

448202

2017-03-17