Bordslampor 1 par i brons
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, signerad J Pradier, sockel i marmor med beslag av förgylld brons samt dekorerade med Medusahuvud, skulptur i patinerad brons i form av kvinnofigurer, höjd inklusive skärm 67 cm
Nagg
448207
2017-03-17