Bordslampor 1 par i brons

Bordslampor 1 par i brons
Bordslampor 1 par i brons
Bordslampor 1 par i brons
Bordslampor 1 par i brons
Bordslampor 1 par i brons
Bordslampor 1 par i brons
Bordslampor 1 par i brons
Bordslampor 1 par i brons
Bordslampor 1 par i brons
Bordslampor 1 par i brons
Bordslampor 1 par i brons
Bordslampor 1 par i brons
Bordslampor 1 par i brons
Bordslampor 1 par i brons

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, signerad J Pradier, sockel i marmor med beslag av förgylld brons samt dekorerade med Medusahuvud, skulptur i patinerad brons i form av kvinnofigurer, höjd inklusive skärm 67 cm

Nagg

448207

2017-03-17