Paraplyställ

Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARAPLYSTÄLL, 1900-talets första hälft, järn och mässing, glasskiva, höjd ca 62, 39x24 cm

Proveniens: S/S Express I. Waxholmsbolaget.

Något skevt, möjligen senare glasskiva

448221

2017-03-17