Snedklaffsekretär senbarock

Snedklaffsekretär senbarock
Snedklaffsekretär senbarock
Snedklaffsekretär senbarock
Snedklaffsekretär senbarock
Snedklaffsekretär senbarock
Snedklaffsekretär senbarock
Snedklaffsekretär senbarock
Snedklaffsekretär senbarock
Snedklaffsekretär senbarock
Snedklaffsekretär senbarock

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, senbarock, 1700-tal, fanerad med valnöt, skrivinredning, beslag i förgylld brons, höjd ca 104, 82x55 cm, nyckel finns

Renoverade, kompleterad, senare lås, nyckel till lådor saknas

448246

2017-03-17