Snedklaffsekretär senbarock
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, senbarock, 1700-tal, fanerad med valnöt, skrivinredning, beslag i förgylld brons, höjd ca 104, 82x55 cm, nyckel finns
Renoverade, kompleterad, senare lås, nyckel till lådor saknas
448246
2017-03-17