Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVUR, 1700-tal, urtavlan märkt och daterad Olof Östman Senoir 1753, bemålat fodral, höjd ca 207 cm, pendel och lod finns
Senare bemålat, smärre färgbortfall
448249
2017-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här