Vladimir Galatsky

Vladimir Galatsky
Vladimir Galatsky

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

VLADIMIR GALATSKY (1929-2011): Gatuvy från Gamla stan, signerad och daterad Galatsky 89, blandteknik, ca 97 x 67 cm

Zustandsbeschreibung

448273

2017-03-17