Skrin 1800-tal och 1900-tal
2017-03-18
448312
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKRIN, 2 st, 1800 resp 1900-tal, fanérat i flertalet träslag med dekor av parställada svanar resp lackarbete med dekor av figurscen, höjd ca 14, 27x14 resp 14, 23x16
Nycklar saknas, ytskador