Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973): (2) "Fogelstadkvinna", stämpelsignerade, 1 numrerad 4/75, grafiska blad, bildmått ca 39x25 cm vardera
Skador, veck, oramade
448325
2017-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här